piątek, 23 marca 2012

Ptaki lecą w kosmos czyli Angry Birds Space


Fenomen tej gry jest niesamowity. Począwszy od pierwszej wersji, do tej pory wyszły trzy części ptaszków, nie licząc wersji HD dla tabletów. W szalone ptaki możemy pograć na większości platform, wliczając Androida, iOS i Symbiana, a także Windows Phone, przy czym tylko wersje na Androida są bezpłatne :) Najnowsza wersja przenosi nas w kosmos, gdzie panują nieco inne warunki niż na Ziemi. Plansze są nieco większe, ale też możliwości ptaków znacznie wzrosły. Możemy wykorzystywać prawo ciążenia, lub jego brak, do naszych potrzeb. Oczywiście naszym celem wciąż jest uśmiercanie wrednych, zielonych, świńskich złodziejaszków jajek. Nowa wersja dzięki nieco zmienionej mechanice rozgrywki wprowadza sporo świeżości do popularnej serii. Wydaje mi się, że osoby, które nigdy nie miały do czynienia z Angry Birds, dosyć szybko odnajdą się w nowych realiach, podczas gdy starzy wyjadacze będą musieli zmienić swoje przyzwyczajenia. Nie mniej w obu przypadkach Angry Birds Space przyniesie kilka dobrych godzin rozrywki, co zapewne w przyszłości zostanie wydłużone poprzez częste aktualizacje. Polecam wszystkim spróbowanie. Gra dostępna jest za darmo w Google Play.


Poniżej dwa filmiki, jeden prezentujący rozgrywkę, a drugi wyjaśniający skąd nasze ptaszki wzięły się w kosmosie ;)1 komentarz:

  1. Szkoda troche, ze aktualna wersja jest tak mega prosta, wiec tak jak opisales tym razem konczy sie na kilu godzinach gry maksymalnie ;) (chyba ze ktos lubi "bic rekordy" ;P)

    Oby Twoje proroctwo sie sprawdzilo, co by aby Angry Birds Space doczekalo sie nowych kosmicznych przygod! :D

    OdpowiedzUsuń