wtorek, 20 marca 2012

[Echa MWC2012] Tablety ZTE

Emocje po targach MWC opadły już dawno ale nie miałem czasu żeby pokazać wszystko to co chciałem pokazać, dlatego też jeszcze kilka niusów na ten temat. ZTE poza kilkoma ciekawymi smartfonami, o których pisałem jakiś czas temu pokazała kilka nowych tabletów, będących niejako rozwinięciem modelu V9.
Pierwszy z nich to ZTE V9S, charakteryzujący się dwurdzeniowym procesorem Qualcomm MSM826 o  częstotliwości 1.2 GHz, ekranem TFT o przekątnej 10.1 cala i rozdziałce WXGA. Urządzenie działa na bazie Androida 3.2 Honeycomb i posiada wbudowaną pamięć o pojemności 16 GB oraz 1GB RAMu. Jako standardowe dosyć wyposażenie można wymienić dwa aparaty: tylny 5 Mpix z autofocusem i przedni 2 Mpix, GPS, Bluetooth oraz WiFi.

Drugi nowy tablet to ZTE ZTE V96, dysponujący dwjajowym procesorem 1.7 GHz, 1 GB pamięci RAM typu DDR2 oraz 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Pozostałe wyposażenie jest podobne jak w modelu V9S: dwa aparaty - 5 i 2 Mpx, ekran o przekątnej 10.1 cala i rozdziałce WXGA. System w tym modelu to  Android 4.0 Ice Cream Sandwich.


ZTE zapowiedziało również na MWC tablety czterordzeniowe, m.in. ZTE PF 100 oraz T98. Pierwszy z nich ma korzystać z układu Nvidia Tegra 3 o częstotliwości 1.5 GHz oraz ekranu 10.1 cala o rozdziałce WXGA. Dodatkowo tablet obsłuży HSPA+, a system obsługujący całość to oczywiście Android 4.0. Drugi model, T98, będzie wyposażony podobnie ale będzie posiadał bardziej kompaktowy, 7-calowy ekran.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz