czwartek, 23 lutego 2012

Galaxy Ace 2 i Galaxy Mini 2


Samsung jak wszyscy wiedzą lubuje się w odgrzewaniu kotletów. Tym razem zaprezentował odświeżone wersje swoich budżetowych smartfonów - Galaxy Ace 2 i Galaxy Mini 2.Nowe modele, pod warunkiem odpowiedniej ceny, mogą być hitami średniej półki.
Pierwszy z nich to następca sprawdzonej konstrukcji, która króluje od jakiegoś czasu w tanich ofertach u większości rodzimych operatorów. As z dwójeczką będzie posiadał tak samo taktowany procesor. czyli 800 MHz, jednak będzie to procesor dwujajowy. Z procesorem będzie współpracować kość RAMu o wielkości 768 MB, jak również z 4 GB pamięci wewnętrznej. Do kompletu aparat 5mpix z flashem, bateria 1500 MAh, a zawartość wyświetlana będzie na 3,8 calowym ekranie w rozdziałce WVGA.
Drugi z nowych koreańskich smartfonów to następca bardzo prostego modelu z androidem na pokładzie, który również nieźle sobie radzi u naszych operatorów. Nowy Mini 2, będzie napędzany jednojajowym procesorem 800 MHz w komplecie z 512 MB RAMu i 4 GB pamięci wewnętrznej. Do tego 3mpix aparat, bateria 1300 MAh oraz ekran 3,27 cala o rozdziałce HVGA.
Oba nowe Samsungi będą sprzedawane ze sprawdzonym Androidem Gingerbread 2.3.5, przy czym Galaxy Ace 2 otrzyma w niedługim czasie po premierze aktualizację do Androida Ice Cream Sandwich.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz