piątek, 8 czerwca 2012

Google kupuje Quickoffice


Tego chyba nikt się nie spodziewał. Google, za kieszonkowe zakupiło firmę odpowiedzialną za produkcję pakietu biurowego Quickoffice dla urządzeń mobilnych. Co to oznacza? Mamy sporą szansę na otrzymanie bardzo dobrej jakości pakietu biurowego. Co więcej, jeśli Google zdecyduje się połączyć z Quickofficem swoje Google Docs, to możemy otrzymać wszystkie zalety Quickoffice przy pracy w chmurze, albo lepiej, dostaniemy bardzo dobrą i bardzo przydatną aplikację za darmo (w zamian za reklamy oczywiście). Która z tych opcji wejdzie w życie okaże się za niedługo, tymczasem poniżej oficjalna notka prasowa nt. połączenia.

"We're happy to announce that we have acquired Quickoffice, a leader in office productivity solutions.

Google + Quickoffice = get more done anytime, anywhere


Today, consumers, businesses and schools use Google Apps to get stuff done from anywhere, with anyone and on any device. Quickoffice has an established track record of enabling seamless interoperability with popular file formats, and we'll be working on bringing their powerful technology to our Apps product suite.

Quickoffice has a strong base of users, and we look forward to supporting them while we work on an even more seamless, intuitive and integrated experience.

We're excited to welcome the Quickoffice team and their users to Google."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz