piątek, 28 października 2011

Nowości Motoroli

Jeszcze nie zdążyły opaść emocje związane z przejęciem Motorola Mobility przez wujaszka Google a Motorola znów atakuje trzema potencjalnymi hitami. Pierwszy z nich to wrócona z umarłych linia RAZR i model Droid RAZR, który stylistyką nawiązuje do sławetnej V-trójki. Nowy RAZR to znakomite wykonanie - Gorilla Glass i Kevlar, a także smukła sylwetka - 7.1 mm grubości i 126 g wagi. W środku ekran Super AMOLED  4.3 cala,  procesor dwujajowy OMAP4430 1.2 GHz, 1 GB RAMu, oraz aparat 8 Mpx z autofocusem i podwójną diodą LED. Całość wygląda tak:


Drugą nowością jest Droid 4 znany w Europie jako Milestone. Nowy nieujawniony model będzie posiadać 4" ekran Super AMOLED, 5 rzędową, podświetlaną klawiaturę, modem 4G LTE oraz najprawdopodobniej procesor identyczny jak RAZR czyli 1,2 GHz OMAP4430. Poniżej wygląd nowej Milestonki:


Ostatnią nowość ciężko właściwie nazwać smartfonem. Jest to urządzenie podobne do Sony Ericssonowskiego Live View, a zwie się Moto ACTV. Wiadomo, że będzie ono wyposażone w procesor 600 MHz, GPS, radio FM i ekran dotykowy. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wariantach: 8gb za 249 zielonych oraz 16gb za 299 zielonych. Foto:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz